محل تبلیغات شما

1_ کدوم  بیشعوری رایان رو زد؟؟؟؟؟کثافت نکنه نیمایا مطهره ام چیزیشون بشه؟؟لب و لوچم آویزونه.

2_ سلام مطهره جون رمانت خیلی قشنگه منکه عاشقشم ولی تروخدا بلایی سره رایان نیاد نمیره ی وقت من که  زنگ زدم به دوستام همشون داشتن گریه میکردن واسه رایان تروخدا چیزیش نشه.

3_ رمانت حرف نداره.

4_ خیلی رمان قشنگی مینویسی من به شخصه مردم واست لعنتی میتونم بگم به شخصه بین این همه رمان و کتاب که خوندم فقط این قشنگ به دلم نشست چقدر مونده تموم بشه؟

5_ سلام عاشق رمانتم اما به نظرم لطفا مص رمانای دیگه بجای اینکه انقد صحنه های غمگین داشته باشه یکم رمانتیک  و عاشقانه باشه بهتره لطفا پارت های دیگه عاشقانه باشن این مهرداد  و مطهره  رو هم انقد اذیت نکن

6_  عاشق رمانتونم خسته نباشید بهتون میگم بابت چیدن این کلمات زیبا کنارهم که بسیار دلنشینه اسم منم مطهرست و با خوندن این رمان خیلی احساساتی شدم

7 _ سلام رمانتون فوق العاده اس من رمانی به قشنگی معشوقه فراری استاد و معشوقه جاسوس تا حالا نخوندم در یک کلام فوق العادس

8_ سلام مطهره جون انشالله که همیشه خوب باشی عزیزم من عاشق رمانت شدم خیلی نویسنده خوبی هستی قلمتو دوست دارم خیلی دوست دارم بدونم اخرش چی میشه خیلی طولانی شده من عاشق هیجانمممم منون بابت پارت گذاری خوبت عشق جان

9_ سلام مطهره عزیز رمانت بهترین رمانیه که تا حالا خوندم تروخدا تروخدا هر کاری میکنی فقط نیما و رایان رو نکششششششششش لطفا

10 _ کانالتون عالیه فقط لطفا سریع تر پارت بزارید مارو نصف جون کردید.

11_ عاشق رمانتم رمان مورد علاقمه ولی جان بچت ای نیما و لادن و جاوید و بکش ع شرشون راحتشممم از فصل یک تا حالا دارم دعا میکنم لادن و نیما بمیرن الانم جاوید اضاف شد

12_ سلام ترو خدا بیشتر پارت بذار

13_ رادمان لباس نظامیش رو در اورد بعدش به عنوان نوه جاوید رف تو میدون؟ راستی توجه داشتید که مطهره بعد از اینکه آرام  از پرتگاه پرت شده بود ندیده بودش؟ خدا کنه نیما نمیره باحال ترین شخصیت اونه آخه.

14_ لطفا زود زود پارت بزارید و اینکه رمان رو ادامه بدین نع اینم کامل تمومش کنید لطفا من امید رمان شما میام تلگرامم

15_  مطهره جونننن سلام جون هر کی دوس داری نیمارونکشششششش اگه بکشیش خیلی بد میشه

16_ مطهره جون رمانت عالیه تو رو خدا ذره بیشتر پارت بزار هر وقت جاهای خوبش میرسه تموم میشه و مهمترینش قلمت حرف نداره گلم همیشه سر بلند و پیروز باشی

17 _ سلام مطهره جون وای خیلی معرکه ای دختر رمانت عالیهههه این رمان

_ سلام مطهره جون خیلی خیلی نگران رایانم نمیدونم چرا به جز اون یه حس نگرانی درباره مهردادم دارم حتی با اینکه  سنش بالا رفته  هنوزم مثل قبل خیلی جذابه خیلی خوب مینویسی عزیز دل

جواب نویسنده به همه ی نظرات

حتما بخونید

سلام دوستای قشنگ و همیشه همراهم.همیشه گفم بازم میگم  که چقدر نظراتتون امید بخش منه واقعابه داشتن همچین ممبرایی افتخار میکنم راستی این رباتم پیامها رو نمیدونم چرا پاک کرده  یعنی اگه نظرات یا سوالاتون الان نذاشتم بدونید پاک شده و اگه می خواین حالا که ربات و درستش کردم بازم برای بفرستینش

در مورد سوالات

اونای که رمانای دیگه رو در خواست کردن برای بار صدم میگم بخدا من چندان  رمان مجازی نمیخونم ندارمشون برید به گروه های در خواست رمان بگید شاید  داشته باشنشون.

بعد اینکه اگه یه جاهایی رمان و یه ذره قاطی نوشتم مثلا جاوید فامیلیش خانزاده بود دوجاش نوشتم اریا منش یا  اینکه چرا یادم رفته روح شیطانی و ویرایش کنم و بذارم یا اینک چیزا همش اثراته کروناعه کل فکرو ذهنم ریخته به هم مخصوصا وقتی سرما خوردم و حساسیتم همراهش بود فکر میکردم کرونا گرفتم اصلا نگم براتون  چه هفته پر تنشی بود اما اینا رو وقتی رمانتو ویرایش میکنم درستش میکنم

در رابطه با ماجراهای عاشقانه هم بگم که در راهه

رمان های قبلیمم قراره همش و بذارم تو اون برنام های که داخل همین کانال گذاشتمش و انتقام به طعم عشق داخلش

روند پارت گذاری هم هر روز به جز دوشنبه و جمعه ها 2 الی 3 پارت

رمان که تموم بشه تا وقتی توی همون برنامه بذارمش پاک نمیشه

در رابطه با رایان و نیما هم امشب مشخص میشه

نظرات دوستان در مورد فصل 4 استاد دانشجو

خلاصه جلد دوم رمان فروشی نیست

سریال برای عشقم جان میدهم

خیلی ,رمان ,سلام ,رو ,مطهره ,جون ,سلام مطهره ,مطهره جون ,تا حالا ,بیشتر پارت ,دوست دارم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فرمون | اپلیکیشن استعلام خلافی خودرو هوشمند sumptisodi peozolcusound دانلود آهنگ شاد جدید ollarabspa پیشگامان زارچ|اینترنت adsl |پیشگامان کویریزد سینی نشا اصفهان آهنگ آی آر Factory NHL Online: Wholesale Winnipeg Jets Jerseys. lomolodest