محل تبلیغات شما

تقریبا تمام رمان ها ی سایت مربوط به یه استاد مرد مجرد خوشگل و پولدار و مغرور ه که دانشجو ها همگی ازش می ترسندو یه دانشجو دختر زبون دراز ه که اولش با استاده درگیر و باهاش راه نمیاد بعد به استاده علاقه مند میشه و …

جواب دیگه دوستان:

آرع دیگع اصل داستان معاشقع های وسط رمان یا نحوع ی بهم رسید نشونع دیگع

-----------------------------------------

ولی این‌رمان یه چیزش متفاوته و اینه که استادش بر عکس استاد رمانای دیگه مغرور نیست درست برعکسه و حسابی شره

-----------------------------------------

دوستان کلا رمانای استاد دانشجویی شبیه به همه چون در مورد یه چیزه و اونم یه استاد و یه دانشجو… اما مهم جزئیاتشه که باهم فرق داره، اون درون مایه‌شه که مهمه

-----------------------------------------------

رمان جالبیه ،خواهشا هر شب یه پارت جدید بزارید و مثل مابقی رمان های سایت ما رو جگر خون نکنید.

--------------------------------------------

رمان خیلی خوشگلیه . من که بدجور عاشقش شدم

---------------------------------------

پس کی پارت بعدیه این رمان فوق العاده جذابو میخوایین بزارین؟؟لطفا پارت هارو روزانه کنید

--------------------------------------

دمش گرم کاش مغز منم به این کارا میرسید خدایی خیلی حال کردم

----------------------------------

آخر مهرداد و مطهره بهم میرسن؟

---------------------------------

نویسنده رسما داره الکی کشش میده:/

جوب ها دوستان

اره والا…
تازه نیما میخوان مهرداد فراموشی بگیره تا مطهره را مال خودش کنه.
هوووف

شایدم میخواد مطهره فراموشی بگیره تا از مهرداد جدا بشه و بره سمت نیما که در هر صورت خیلی بده  رمان به این خوبی حیفشه با همچین چیزایی خراب بشه بعد نکته جالب تر اینه که مهرداد اصن هیچ کاری نمیکنه تا جلوی نیما رو بگیره از صب تا شب چسبیده به مطهره

--------------------------------

امممم بنظرم رمان خیلی خوبیه فقط چرا انقد طولش میدین نمیگین چند نفر عین من از فوضولی دق میکنن):

عالیهههههههههههههه . اولین رمانی هست که اینقدر برای خوندنش مشتاقم .

-------------------------------

هوف
فقد
دلم
میخا
مطهرع
ب مهرداد
برسع
باو
لنتی
انقد
خاطر خواه
داری
همی
مهرادت
خوبع

این دیگه اخر دیوانگیه،دختره(مطهره) عاشق مهرداده، واسش میمیره و همه جسم و روحش رو در اختیار پسره گذاشته حالا واسه لج کردن رفته با اون پسره (ایمانه).یعنی واقعا احمقه

-------------------------------------

منم دلم میخواد مطهره ب مهراد برسه ته دلمم همینو میگه ولی الان چرا با ایمان میخواد ازدواج کنه لجمو درمیاده اخه ادم چ شکلی میتونه باکسی ک دوسش ندارع زندگی کنه:(

-----------------------------------

یعنی چجور ادمیه این مطهره
وقتی مهرداد با زبون خوش گفت دور و بر ایمان نباش
گوش نکرد و مدام تو بغل اون بود و باهاش قرار میزاشت
حالا یه جوری از تعهد به ایمان حرف میزنه ک انگار بودن با مهرداد تعهد لازم نداشت
محرمیت محرمیته دیگه,, صیغه و غیر صیغه نداره

------------------------------------------

من میگم ایمان هم جز اون باند هست و میخواد مطهره رو جذب خودش کنه و ازش سوءاستفاده کنه

جواب دوستان:

کاملا باهات موافقم…
یاده رمانه عروس استاد افتادم

دارم میمیرم واسه اینکه ببینم اخرش چی میشه هوووووووووف

---------------------------

چه زندگی آرومی، چرا شخصیتای رمانای ایرانی همش دنبال تنش و دردسر می گردن و از آرامش فرارین. رمان همین جا تموم شه منطقیه خخخخ

---------------------------

انیش نکن میتونن هروقت دلشون خواست رمان رو نخونن ⁦=_=⁩ و اینکه تنش ها هم خیلی جذابه و حالا که نیما هم اومده جالبتر شده درکل عالیه عالیه عالی ممنون از این رمانه فوق العاده نویسنده عزیز لطفاً با همین فرمون پیش برو ممنون⁦:-)⁩

------------------------------

مطهره آخرش به مهرداد میرسه یا نه ؟ کاشششش بهش برسه . خیلی رمان خوشگلیه . من خیلی دوستش دارممم . لطفا پارت بعدی را زودتر بذارید

--------------------

سلاااام خسته نباشیید به نظرم کااش به ایمان برسه چون اونوقت خیلی جالب میشه اگه به مهرداد برسه مثله بقیه رمانا میشه بخدا اتفاقا ایمان خیلی هم خوبه و ز ته دل دوسش داره و مهرداد خیلی خودخواهه اههه اصلا خوشم نمیاد ازش دیوونس…

----------------------------------------

ب نظرم مهرداد با لادن مشغول میشه بعد به مطهره میگن ی جوری مطهره هم میره با نیما بعد ی مدت میفهمه ک نقشه بوده دوباره میاد با مهرداد

--------------------------

مهرداد گناه داره بیچارههههههههه . کاش زودتر می فهمید مطهره پیش نیماست . کاش مطهره همه چیز یادش میومد . چقدر نیما آشغاله که به مطهره دروغ گفت . دلممممم برای مهراد می سوزه . آخه یعنی چی ؟ حالا که داشتن به هم می رسیدن باید این اتفاق می افتاد ؟ نهههههههه 

--------------------------------

ووووویییییییییی اه بابا دلم گرفت عصبی شدم
اخ الان ک به جاهای قشنگ قشنگش رسیده بود اههههههههههههههه
نیمای بیشخصیت
مطهره خنگ
مهرداد بیچاره
اوووووخیییییییی

----------------------------

اااااااااااه از مطهره و نیما متنفررررررر شدممممم
یعنی چی آخه بعد اون ظلمی ك نیما به مهرداد كرد مطهره چرا دلش واسش سوختو رفت چرا فكر نكرد باید به مهرداد بگه چرا آخه
مهرداد بیچاره دلم واسش سوخت اصلا

دلم برای مهرداد میسوزه…مطهره هم خخیلی بیچارست ولی سختی هایی که مهرداد داره میکشه رو به لطف فراموشی کلا نداره….
بهترینننننن رمااااانیه که خوندم……

وووووووووییی چقد واس مهرداد گریه کردم

------------------------------------

تروخدا تو پارت32 مهرداد و ماهان هر دو مطهره رو ببینن و بشناسن و بفهمن ک فراموشی گرفته لطفاااااااااااات

--------------------------------------------

عالیییییییی فقط کاش این دفعه نیما نتونه هیچ غلطی بکنه و مطهره به مهرداد برسهههه

اوه نویسندش احتمال زیاد ترنمه
استاد رمان دانشجو و استاده البته ی قسمتاییشم ب قبلیا ربط داره از جمله شاهرخ و اون کلبه وسط حنگل

----------------------------------------------------

اه لنتی زودتر مطهره و مهرداد ب هم برسن عصابم گوهی شد یدفع مهرداد و ایمان و نیما حالا ام شروین نویسنده باو ما فهمیدم مطهره کلی عاشق سینه چاک داره هر روز یکی عاشقشه از اول رمان تا الان مهرداد خودشو جر داد بدبخت ادم کفری میشه

اه چرا نویسنده اینطوری می نویسه ؟ کاش نیما نتونه مطهره را ببره . کاش مهرداد یه کاری بکنه . کاش لادن از مهرداد حامله نباشه . چرا این رمان اینقدر تنش داره ؟ نویسنده اینا را به هم برسون دیگهههه

-----------------------------

لنتی حالم داره بهم میخوره عصابم ب گوه کشیده شده ینی چی باید بچه ی اون چلغوزو ب دنیا بیاره بدبخت مهرداد مطهره دیگ حال بهم زن شده

------------------------------------

گوه زده شد ب عصابم حالم دیگ از مطهره بهم میخوره نیما خودش کم بود حالا بچشم میخا نگه داره ینی نویسنده داری رو مخ ما اسکی میری

چه‌قدر مسخره شدش بابا
یعنی چی که باید بچه نیما رو مهرداد بزرگ کنه
حق مهرداد این نبودش
ولی بازم دست نویسنده درد نکنه

---------------------------------------

خدایی دیگه درست نیست بره با مهرداد نویسنده اگه میخواد اینو به یکی بندازه همون نیما بهتره چون از اونم بچه داره بعد نیما بیشتر دوسش داره از خداشم باشه

-------------------------------------

خیلی جالبید واقعا!
نیما عاشق بود نه هوس‌باز و مطهره زنش بود نه اینکه پاک نباشه و این بچم هیچ گناهی نداره!!!
و اگه به اعتقاداتتون بر نمیخوره نیما بیشتر مهرداد پای عشقش موند!
والا شما یجوری برا این بچه شاکی هستید که خود شخصیت مهرداد نیست!

من این نیمارو میکشممممممممم جیغغغغغغغ

-----------------------

خدا تو بکشه نیما یه گله ادم از دستت خلاص شن ….اوووووووووف

------------------------

نظرات دوستان در مورد فصل 4 استاد دانشجو

خلاصه جلد دوم رمان فروشی نیست

سریال برای عشقم جان میدهم

مهرداد ,مطهره ,نیما ,رمان ,خیلی ,یه ,به مهرداد ,به مطهره ,و مطهره ,میخواد مطهره ,با مهرداد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ringlathycyc السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها پژوهش سرای دانش آموزی اندیشه Kay's page sitanessly *** انیمه گیت *** دفترچه سوالات و منابع آزمون ارشد باشگاه کوهنوردی سیمرغ tanobandni attrodenga